logo

zámky

Kombinančí trezorové zámky mají dlouhou tradici. Používají již po roce 1800. Jedná se tedy o dobře prověřený a bezpečný koncept zabezpečení trezoru. Kombinační zámky jsou certifikované do bezpečnosntí třídy A stejně jako zámky na klíč a jsou také certifikované do vyšší třídy B, jako je tomu u elektronických zámků.

Kombinační zámky

Kombinančí znamená, že své tajné číslo zadváte otáčením pomocí růžice. Celkem jednoduchý systém otáčení zajistí stejné bezpečí jako jiné typy trezorových zámků. Hlavní předností tohoto mechanického otáčení je absence baterie a klíče. Nemusíte měnit baterii jako je tomu u zámků elektronických a nemusíte nosit ani klíč.


Kombinační trezorové zámky

LA GARD 3330
mechanický kombinační zámek

  • EN 1300 A, ECB-S, VdS třída 1 (bez certifikátu UL)
  • Přestavitelný tříkotoučoví zámek s blokovací záskočkou. Vhodný pro všechny trezory až do II. bezpečnostní třídy. Na mechanickém zámku můžete nastavit teoreticky až 1 milion kombinací. Standardní rozměry dovolují montáž na všechny trezory. Zámek je vyrobené ze slitiny hliníku.
Kombinační trezorové zámky

LA GARD 1985
mechanický kombinační zámek

  • EN 1300 B, ECB-S, VdS třída 2 a BSI-povolení (s růžicí 1730), UL 1
  • 3 kotoučový kombinační zámek se standardními montážními rozměry. Zámek má možnost nastavení libovolné kombince z 1 milionu teoreticky možných. Tělo trezorového zámku a blokovací čep je vroben z hliníkové slitiny.
Kombinační trezorový zámek La Gard

LA GARD 3390
mechanický kombinační zámek

  • EN 1300 B, ECB-S, VdS-Klasse 2, UL 2M
  • Přestavitelný tříkotoučoví zámek s blokovací záskočkou. Vhodný pro všechny trezory až do V. bezpečnostní třídy. Možnost nastavení libovolné kombince z 1 milionu teoreticky možných. Tělo zámku a blokovací čep je vroben z hliníkové slitiny.
Kombinační trezorový zámek LG 3390s

LA GARD 3390 S
mechanický kombinační zámek

  • EN 1300 A, ECB-S, VdS třída 1, UL 2M
  • Nastavitelný 3 kotoučový zámek, který se používá na trezory až do II. bezpečnostní třídy. Je na něj možné ještě připojit další zařízení. Na záskočku může být vyvinut tlak maximálně 10 N (tahová síla na blokovací záskočku). Na zámku je teoreticky možné nastavit až 1 milon kombinací.
Kombinační trezorový zámek La Gard

LA GARD 1947
mechanický kombinační zámek

  • EN 1300 C, ECB-S, VdS třída 3, UL 1
  • Na poli kombinačních zámků se jedná o elitní model ve vysoké C třídě zabezpečení. Zámek je to 4 kotoučový a nastavují se tedy na něm 4 dvoučíslí. Vhodný je pro trezorovou techniku v bezpečnostních třídách VI až X. Na zámku je možné nastavit asi 100 milionů různých kombinací.
Zadávací kombinační klávesnice La Gard 2107

LA GARD 2107
zadávací kombinační růžice

Zadávací růžice pro kombinační zámky s venkovním rozměrem 76 mm. Tento model LG 2107 patří mezi dvě nejprodávanějí růžice vůbec. Její nadčasový kónický design umožňuje pohodlně čtení z přední strany. Růžice je vyráběná tlakovým litím ze slitiny a je silně pochromovaná.

Kombinační trezorový zámek La Gard 1777

LA GARD 1777
zadávací kombinační růžice

Zadávací růžice pro kombinační zámky s venkovním rozměrem 95 mm. Tento model LG 1777 patří mezi dvě nejprodávanějí růžice vůbec. Její nadčasový kónický design umožňuje pohodlně čtení z přední strany. Vyrábí se také model LG 1779, který je možné uzamknout klíčkem.

Zadávací kombinační klávesnice La Gard 1730

LA GARD 1730
zadávací kombinační růžice

Částečně krytá zadávací růžice pro kombinační zámky. Tento model LG 1730 se používá u zámků s vyšší bezpečností. Při zadávání kombinace jsou čísla vidět jen pro zadávající osobu. Průměr růžice je 74 mm. Je kvalitní kovová, tlakově lité z nerezavějící slitiny. Vyrábí se také model LG 1731, který je možné uzamknout klíčkem.

Kombinační trezorový zámek La Gard 1777

LA GARD 2085
zadávací kombinační růžice

Oblíbená zadávací růžice s částečně omezeným viděním. Kónický design je ideální pro pohodlné držení. Její průměr je 96 mm a patří tak mezi větší zadávací růžice. Je vyrobena tlakovým litím z nereznoucí slitiny a následně pochromovaná.

©JINOVA ČESKÉ TREZORY s.r.o. 1968-2020.